Series
Ratings
56
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0