Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0