Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0