Movies
Ratings
90
Letters to JulietRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5