Movies
Ratings
343
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Miss Staff SergeantRated ★ 2.0
Jaws: The RevengeRated ★ 2.5
BunshinsabaRated ★ 2.5
Rest StopRated ★ 3.0
Jaws 3-DRated ★ 3.0
The SandRated ★ 3.0
Witching & BitchingRated ★ 3.5
Mr. Vampire 2Rated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 2.5
247°FRated ★ 3.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 4.0
The Green InfernoRated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Shark NightRated ★ 3.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
Jaws 2Rated ★ 4.0
Seed of ChuckyRated ★ 4.0