Movies
Ratings
40
MoanaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5