Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Love ShuffleRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5