Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Immortal BelovedRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.0
LionRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0