Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.5- LA ArirangRated ★ 4.0
- Into the SunlightRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0- You and IRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
- The Final MatchRated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0- TruthRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 5.0- School Season 1Rated ★ 4.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0