Movies
Ratings
282
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
EORated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0