Series
Ratings
68
After LifeRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0