Movies
Ratings
232
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5