Series
Ratings
13
TrolleyRated ★ 0.5
My NameRated ★ 1.0
Inhuman ResourcesRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
Gunslinger Girl: Il TeatrinoRated ★ 2.5
Gunslinger GirlRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0