Series
Ratings
69
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- BernardRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- BernardRated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 3.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.5
LarvaRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 2.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0