Series
Ratings
16
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0