Movies
Ratings
685
Wonder WomanRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0