Titles you rated
SilencedRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5