Titles you rated
The FatherRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Karaoke CraziesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0