Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5