Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- GintamaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0