Movies
Ratings
308
Rain ManRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Tears for YouRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.5