Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0