Movies
Ratings
539
AvatarRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
An Old LadyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Lost in PerfectionRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Badland HuntersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5