Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.5