Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0