Series
Ratings
16
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.0
Birth SecretRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 1.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 1.0