Movies
Ratings
176
BraveheartRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0