Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5