Movies
Ratings
153
The EqualizerRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0