Titles you rated
The UntamedRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0