Movies
Ratings
33
Taken 2Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0