Series
Ratings
50
JumongRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
BigRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 5.0