Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0