Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0