Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0