Movies
Ratings
72
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 0.5
SwiriRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0