Titles you rated
- FeelingsRated ★ 3.0
- GhostRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5- Three MenRated ★ 5.0
- BodyguardRated ★ 2.0
- First LoveRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 2.0
Shin DonRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
The Superman AgeRated ★ 1.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 5.0