Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5