Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Hidden IdentityRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5