Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
GhostRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0