Series
Ratings
31
My Sweet CityRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0