Movies
Ratings
1222
AnnieRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 4.0
The War of the RosesRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
The Young MasterRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
FlashdanceRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Turner & HoochRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Up Close & PersonalRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 5.0
City LightsRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0