Movies
Ratings
128
Gone GirlRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
FilthRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0