Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0