Series
Ratings
13- Orphan BlackRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
JinRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
JinRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5