Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5