Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.5
ElektraRated ★ 3.0
8MMRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5