Series
Ratings
216
Love Like the GalaxyRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
Eternal LoveRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.0