Titles you rated
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.0
VeepRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.0