Series
Ratings
57- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
GothamRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5